Kriminaal - v2.6

Logi Sisse
#
Uudised

Pildid
Kriminaal
christmas
Kriminaal Tutvustus

Mis on Kriminaal?
Kriminaal on brauseril põhinev rollimäng, milles oled sa tegelaskuju kes püüab saada erinevatel viisidel kõige rikkamaks inimeseks. Mäng on laiade valikuvõimalustega ning arenev.


Mida on vaja mängimiseks?
Mängimiseks on sul vaja ainult internetiühendust ning brauserit millega internetis käia. Ühtegi eraldi programmi vaja ei ole. Alustamiseks tuleb sul registreerida Kriminaali mängijaks, mis koosneb kahest etapist: andmete saatmisest ja aktiveerimisest. Registreerimine on tasuta.


Mida saab mängus teha?
Mängus on sul võimalik teenida raha ning osta erinevaid asju selle eest. Raha teenimiseks on mängus mitmeid võimalusi: röövimine, töötamine, puskari valmistamine, müümine, aktsiad. Sul on võimalik omada mängus kinnisvara, maffiat, relvi, aktsiaid jpm. Oma elamu ning tervise kaitsmiseks röövimiste/rünnakute eest, on sul võimalus palgata turvamehi maja valvama või osta relvi. Maffia abil saad sa ka ise käia teisi röövimas ning teenida sellepealt raha. Sul on võimalus luua ka oma kamp kus sa saad värbata teatud arv liikmeid. Kambas olles on sul mitmeid eeliseid: tasuta kamba kaitse röövide/rünnakute vastu, võimalus kasutada kamba abiväge röövimisel (nõuab mõnevõrra rohkem käike).

Käigud on põhiliseks ressursiks mängus, kuna see on vajalik peaaegu kõikide tegevuste sooritamiseks. Sulle tuleb iga 15 minuti tagant 25 käiku. Kui nendest jääb siiski väheks, on sul võimalik ka neid juurde tellida SMS-teenuste või panga kaudu.

Küsimuste, probleemide, ettepanekute korral saate neid kirjutada mängu foorumisse. Kõik kasutajad on oodatud sinna liituma ja kirjutama. kambad, edetabel, röövimine, tervis.


Registeerimine on kõigile tasuta ja seda saab teha siin!